top of page

השוואת מחירי ביטוח מחלות קשות

להגן על המשפחה במחירים שפויים!
השוואת מחירי ביטוחי מחלות קשות בקלות וביעילות
 

 

השוואת מחירי ביטוח מחלות קשות - מה אני צריך לדעת לפני ביצוע ההשוואה וההצטרפות?

אחרי שכבר למדנו לבצע השוואת מחירים לביטוח חיים והצלחנו למצוא את ביטוח החיים הזול ביותר,  אנו ב"אלטים ביטוח ופיננסים" מסייעים ללקוחותינו לבצע השוואת מחירים לביטוח מחלות קשות. אז לפני ביצוע ההשוואה כדאי לדעת מה הם ההבדלים בין חברות הביטוח בכל הנוגע לביטוח מחלות קשות:

 

  • הביטוח כולל 32 מחלות קשות (ראו הרחבה למטה), למעט בחברת איילון (35 מחלות קשות) ובחברת מנורה (34 מחלות קשות).

  • הביטוח לילדים בחברת הפניקס מצומצם יותר.

  • קיימים הבדלים בכל הנוגע לאירוע שני בין החברות, בחלק מהחברות הפוליסה מתבטלת ובחלק מהפוליסות רק במקרה של מחלה מסויימת ישנו כיסוי למקרה שני.

  • גיל ההצטרפות וגיל הביטוח המקסימאלי, שונה בין חברה לחברה. ברוב המקרים גיל ההצטרפות המקסימאלי הינו 60  וגיל הביטוח המקסימאלי הינו 75 - ההשוואה לעיל מתבססת על גילאים אלו.

  • יש לבדוק האם הפרמיה מתייקרת כל שנה או כל 5 שנים. על פי הנתונים שקיבלתם, יש להיערך להתייקרות הפרמיה בעתיד. מבוטחים רבים נוטים לרכוש סכום ביטוח מאוד גבוה בגילאים צעירים ומתפלאים שכבר לאחר 10 שנים המחיר משלש את עצמו ואפילו יותר.

  • יש לבדוק אם ניתנה הנחה משמעותית בהתחלה (עם ההצטרפות) אשר לאחר מס' שנים תסתיים. יש לקחת בח-ן את ההנחה ולהתייחס אליה כאל בונוס. המחיר המקור כאמור הינו המחיר לפני ההנחה, והוא המחיר אליו אנו צריכים להתייחס.

  • בביטוח מחלות קשות ברוב המקרים אין חריגים (למעט לב), כשארצה להצטרף חברת הביטוח תבחון את המצב הרפואי ובהתאם לו תחליט אם לקבל אותי ובאיזה מחיר. מבוטחים רבים מקבלים הצעת מחיר ראשונית אך חברת הביטוח לאחר בדיקת הסיכון בוחרת לבקש תוספת רפואית (תוספת למחיר), בכך המחיר מתייקר ממה שקיבלו בהתחלה.

 

* המחירים הינם בגדר "הערכה" ומקורבים למציאות, בכל מקרה אין להסתמך על מחירים אלה ברכישת ביטוח.

* המחירים לפני תוספות חיתומיות - רפואי ומקצועי (באם יהיו תוספות) וכפופים לאישור חברת הביטוח.

*בשימוש במחשבון הינך מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר - לחץ כאן

ביטוח מחלות קשות - מה האותיות הקטנות? מה הוא כולל?

  • בביטוח מחלות קשות קיימת תקופת אכשרה בת 3 חודשים, בתקופה זו המבוטח משלם את פרמית הביטוח ובפועל הוא אינו מכוסה. נקודה חשובה נוספת, במהלך 3 חודשי תקופת אכשרה אם מתגלה משהו הכיסוי - לא יהיה תקף.

  • מקרה שני בביטוח מחלות קשות משמעותו "האם הפוליסה מתבטלת לאחר גילוי מחלה קשה?", בחלק מחברות הביטוח הפוליסה מתבטלת לאחר גילוי אחת מהמחלות הקשות הנקובות. בחלק מהחברות, באם המחלה בה חלה המבוטח, אינה בקבוצה מסויימת, יוכל הוא להמשיך להיות מבוטח למקרה שני - מחלה אחרת כאמור.

את מחירי ביטוח בריאות

 

איזה מחלות מכוסות בביטוח מחלות קשות?

בכל החברות מחלקים את המחלות ל-4 קבוצות, החלוקה הינה שונה בין חברה לחברה ולכן לשם פשטות ריכזנו את כל המחלות ללא התייחסות לקבוצה אליה הן משתייכות.

סרטן, שבץ מוחי, אוטם חריף בשריר הלב / התקף לב חריף, עיוורון, שיתוק (פרפלגיה, קודריפלגיה), אי ספיקת כליות סופנית, השתלת איברים (לב, ריאות, לב-ריאה, כליות, לבלב), השתלת כבד, ניתוח מעקפי לב (CABG), השתלת מח עצם ו/או תאי אב (STEM CELLS), כוויות קשות, תרדמת (coma), טרשת נפוצה MS, ניתוח לב פתוח להחלפה או לתיקון מסתמי לב, ניתוח אבי העורקים (האורטה), אי ספיקת כבד פולמיננטית, איבוד גפיים, חירשות, פוליו (שיתוק ילדים), מחלת כבד סופנית (שחמת), מחלת ריאות חסימתית כרונית, יתר לחץ דם ריאתי ראשוני, תשישות נפש, פרקינסון
ALS (ניוון שרירים), צפדת (טטנוס), אובדן דיבור, אילמות, קרדיומיופטיה, אנמיה אפלסטית חמורה, דלקת חיידקית של קרום המוח, גידול שפיר של המוח, פגיעה מוחית מתאונה.

 

למה צריך בכלל ביטוח מחלות קשות? למי מתאים ביטוח מחלות קשות?

הפיצוי בביטוח מחלות קשות, אינו מיועד לשמש לטיפול במחלה! 

אנו ב"אלטים ביטוח ופיננסים" מאמינים כי הפיצוי הניתן במקרה גילוי מחלה קשה מיועד להעניק לנו הגנה כספית כתוצאה מהעלויות הנוספות של טיפול במחלה. הכוונה היא לכל ההוצאות הנלוות שפוליסת הביטוח הפרטי שרכשנו, או שקופת החולים אינן מכסות. הוצאות כגון: תחבורה, מזון, התאמת סביבת המגורים למצב החדש, ניקיון ותחזוקת הבית וכד'.


ביטוח מחלות קשות לילדים?

- אם אתם הורים לילדים, ראוי ורצוי שתרכשו ביטוח מחלות קשות לילדכם, גם עבור ההוצאות הנוספות וגם עבור אובדן ההכנסות שלכם ממקום העבודה, במקרה חו"ח גילוי מחלה קשה לילד.

 

 

השוואת מחירי ביטוח
רוצים לדבר איתנו?  זה המקום להשאיר פרטים ומומחה מטעמנו יחזור אליכם!  (אפשר גם בטלפון 072-2112225)
 
bottom of page